Тур поиск онлайн. Поиск и подбор тура не выходя из дома!ТА SeredinaLeta

Свяжитесь с нами: Skype: trubinajulia tel/viber: +38 (068) 126 01 73

seredinaleta@gmail.com

Пошук туру онлайн

Знайти тур онлайн просто!

Фото WI FI в аэропорту для поиска туров онлайнГоловне правило підбору тура онлайн: більше опцій задаємо, точніші варіанти отримуємо. Пошук туру інтуітивно простий, а знайти кращий варіант з величезної множини – це задачка трохи складніша.

За допомогою модуля пошуку туру можна відразу “знайти і вбити всіх …зайців”, оскільки в ньому зібрані онлайн ціни всіх туроператорів України. В пошук також включені гарячі пропозиції на тури в найближчі дати, акції готелів, туроператорів, раннього бронювання – все враховано на поточну дату.

Ціни в модулі пошуку турів оновлюються раз на декілька годин. Тобто акція закінчилась – ціна з модуля пропала.

Цікаві функції модулю пошуку турів онлайн:

Вибір країни для поїздки

Потрібна , щоб вияснити де вигідніше умови на період Вашої відпустки. Задайте стандартні параметри тривалості мандрівки, умов харчування, зірковості готелю. Можна навіть лишити їх такими, як є по замовчуванню. Зробіть онлайн підбор, змінюючи тільки країну призначення. Все стане чітко зрозумілим!

Пошук гарячої ціни “на зараз”

Модуль розшукує всі ціни на тури онлайн, тобто гарячі пропозиції на найближчі дати в ньому також є. Хоча є окремі модулі в розділі Гарячі тури, що більш заточені на вибір найближчих пропозицій, але всі вони є і тут. Просто змініть дату і Ви це побачите.

Підбір готелю

В процесі онлайн пошуку можна подивитися фото готелів, прочитати опис, інформацію про сервіси, послуги, харчування та тип номерів. Детальний опис підбору навіть включає мапу розташування готелю та посилання на його сайт.

Відповідь наскільки дешевше буде гарячий тур пізніше

Для пошуку відповіді чи подешевшає Ваш готель в найближчі дати перед відпусткою, оберіть дату виїзду +5-7 днів від поточної та порівняйте з тою, що дається на місяць вперед. Гарантій такий спосіб не дає, але сам тренд Ви вловите.

Готель може бути заброньований повністю, або Ваша запланована поїздка припадає на період підвищеного попиту – свята чи шкільні канікули. В такі періоди ціни на тури завжди піково зростають. Чи навпаки, в туроператора залишаються вільні місця в літаках, бо всі працюють і ніхто не хоче відпочивати. Тоді ціна впаде на всі готелі туроператора перед вильотом ще нижче. Гарячі тури – це ризик, ми багато писали про це. А порівняння дає можливість зрозуміти – чи варто грати в лотерею з цінами.

Пошук туру з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Львова.

По замовчуванню в модулі пошуку стоїть вибір виїзду в тур з Києва. Змінюючи місто відправлення, отримуємо актуальні ціни на тури з виїздом з іншого міста України – якщо такі виїзди присутні в пошуці.Не має часу на пошук туру?
Відправте нам запит і ми спростимо підбір туру та надамо варіанти із врахуванням нашого досвіду та Ваших побажань. Нагадаємо, що такі консультації надаються згідно правил депозиту

Відправити запит