Турагенція для друзів - тури поради білети від SeredinaLeta!

Свяжитесь с нами: Skype: trubinajulia tel/viber: +38 (068) 126 01 73

seredinaleta@gmail.com

Турагенція SeredinaLeta

Кращі тури, поради, білети та відчуття SeredinaLeta!

Наші тури

Чим ми кращі за інші турфірми?

Дві головні цінності SeredinaLeta – друзі і мандрівки. Тому місія турагенціії - організувати друзям відпочинок із настроєм SeredinaLeta в будь яку пору року.

Так, у нас ніколи не буде "стоп'ятсот" туристів і немає шикарного офісу в центрі Києва. Проте у нас є "стоп'ятсот" щасливих історій та фото блискучих очей.

Ми пам'ятаємо як звуть дітей SeredinaLeta, що у них з терміном паспортів, в яких країнах ще не були наші туристи, і де їм неодмінно сподобається.

 

Щастя – та дивовижна штука, яка зростає, коли нею ділишся. І воно особисте, на конвеєр не поставиш! Поєднує наших туристів лише унікальність, надзвичайна позитивність та туризюминка SeredinaLeta – адреналін передчуття мандрівки. І це - гарантія best vacation.

Хочете особистих відносин? Тоді може - із SeredinaLeta?

Пошук турів


Тури з виїздом не з Києва або, навіть, не з України - можливо?

Сайт SeredinaLeta завжди збирав величезний банк турів від всіх відомих туроператорів як з Києва, так і з міст України. Зараз українські туроператори намагаються формувати тури з виїздом з Молдови та Польщі. І ми вже можемо пропонувати їх Вам.

Ми завжди були онлайн-турагенцією. Для оформлення туру не обов'язково зустрічатися. І оплати, і ваучери, квитки, документи - все це у мессенджерах та інтернет-банкінгу. Ціни на тури в турагенції для друзів відповідні. А туристичну родзинку настрою від SeredinaLeta - відправимо Вам разом з документами на тур по e-mail:)

Правила індивідуального підбору туру SeredinaLeta

Особистий підбір тура - це професійна консультація з підбором та рекомендаціями готелів та відстежуванням цін на різні дати та в різних туроператорів.
Для особистої роботи в перший раз потрібно зв'язатися з нами та оплатити депозит 500грн. При бронюванні ця сума увійде у вартість туру. Ми не приймаємо участі в тендерах

Індивідуальний підбір без депозиту:
1. Ви знайшли тур самостійно в модулях пошуку турів на нашому сайті
2. Ви - серединолетівець, тобто вже мандрували із нами.

Ми - за прозорий ринок. Поважаємо працю наших колег та просимо не запитувати консультацію при наявності у Вас вже готового підбору туру від іншої турагенції. А порада від SeredinaLeta - це завжди безкоштовно:)

Індивідуальний підбір
Краще за очікуване!

Запитати
Інтернет-магазин Відпустка від SeredinaLeta

Інтернет-магазин Відпустка від SeredinaLeta

Туристичні подарунки та приємні сюрпризи. Турагенція SeredinaLeta має власний магазинчик з акціями та вибором подарунків для мандрівників.

Перевірити подарунки та асортимент!

Популярні країни