Ціни на автобусні та авіа екскурсійні тури по ЄвропіТА SeredinaLeta

Свяжитесь с нами: Skype: trubinajulia tel/viber: +38 (068) 126 01 73

seredinaleta@gmail.com

Автобусні тури по Європі

Хочете мандрувати “не за всі гроші світу”? Тоді екскурсійні тури – це саме для Вас.

Такий спосіб поїздок дає можливість максимально зекономити за рахунок групи. А продумані маршрути – побачити всі “must see” місця в ході насиченої поїздки. Часто такі екскурсії планують під вихідні чи свята.

Недорогі автобусні тури Європою також дають можливість ознайомитись одразу з декількома країнами. Так, в них навряд чи зустрінуться лакшері готелі. Багато з таких екскурсій передбачають нічні переїзди. На це слід звернути увагу. Але найкраще свято – це свято емоцій. А вони в автобусному турі гарантовані разом із знайомствами з такими ж завзятими мандрівниками, як і Ви.

Групові екскурсії по Європі та в екзотичні країни

Екскурсійні тури по Європі, Україні, а також в екзотичні країни зібрані в нашому окремому модулі пошуку. Бо такі тури специфічні наявністю групи. Більшість екскурсійних програм розроблено маршрутами країн Європи. Ми не можемо сказати, що Україні поталанило із розташуванням. Але те, що ми маємо досить незначну відстань до більшості туристичних родзинок старого світу – це, однозначно, український фарт. І ми можемо використовувати його – святкуючи комфортними вікендами в поїздках, навіть, без перельотів.

Зазвичай екскурсії автобусом європейськими містами – це готовий обкатанний маршрут. Відпочинок, переїзди та огляди пам’яток в такій екскурсії розподілені за часом та не втомлюють. Тому ми радимо екскурсійні тури навіть людям поважного віку. Європейські тури проводяться на сучасних лайнерах, що відповідають всім правилам комфорту та безпеки.

Як знайти екскурсійний тур

Модуль пошуку передбачає одразу декілька фільтрів. Це допомагає знайти тур з фільтром по місту виїзду з України, країнам відвідання, кількості ночей. А також можливо одразу відібрати тип тура – автобусний чи авіа, чи, навіть круіз.

Всі пропозиції турів “розкриваються”. Всередині можна знайти опис туру, його програму, корисну інформацію та фото. Відправте нам заявку на обраний тур – чи дві, чи, може, 5! Відправка такої заявки не несе зобов’язання придбання. Але ми, знаючи, що Ви витратили свій час та сили, доєднаймося. Перевіримо деталі, нюанси, відповімо на питання та сформуємо свою рекомендацію. Таким чином  разом із Вами – забронюємо найкращий варіант з можливих екскурсій.

 
Не має часу на пошуки екскурсійного туру з безлічі пропозицій ?
Довірте вибір нам – напишіть та задайте рамки пошуків: хто, куди, коли і на скільки. І не забудьте про бюджет, який виділяєте на мандрівку. Ми впораємося, а Ви зекономите час. Але зауважте, що запрос без варіантів підкорюється правилу депозиту в 500 грн, що увійде у вартість туру. Ми теж свій час цінуємо:)

Відправити запрос